Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 31 October 2002, 21:41   #1
eneri
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

ik vind nieuwe uitvindingen enzo goed als ze voor medische doeleinden zijn, en dan bedoel ik dus niet de ontdekking van een of ander borst-implantaat ofzo, of voor andere goede dingen zoals veiligheid. maar als t puur luxe is vind ik t niet echt nodig eigebnlijk. dat wil niet zeggen dat ik ze niet gebruik, maar ze kunnen beter geld steken in nuttiger onderzoek.
want het gevaar van allerlei dingen makkelijker maken is idd dat je lui wordt. vroeger waren sporten volgens mij ook minder noodakelijk, in ieder geval voor vrouwen omdat die toch de hele dag bezig waren.
kortom: ik vind het overbodig zoalng t luxe producten zijn
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:18.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.