Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 5 December 2002, 10:36   #11
anemic
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by koelkast


Volgens mij heb je nog nooit een programma door gelezen van een rechtse partij, een partij is zo en zo namelijk nooit op alle punten concervatief en ook nooit op alle punten progresief. dus dat is zo en zo onzin, belachelijk om zo af te schuiven ik vind de argumentatie erg zwak het klinkt de 1e keer lezen leuk maar even er over denken en je weet denk ik zelf ook wel dat het inhoudelijk weinig is.


Deze kennissen (heej het is nog familie ook) en he ik wordt zelf ook zo een kennis. Nee het is niet zielig voor mij of mijn ouders dat ze zo veel belasting moeten betalen. Maar wat het straks na de doorvoering ideeen van de SP wel zal worden is ondoenlijk. na een snelle berekening is al heel snel duidelijk dat in Nederland blijven wonen ZEER ongunstig zal zijn voor het jaarlijkse inkomen. en investerings kracht van het bedrijf.



-----------------------

nieuw certificaat binnen!
volgens mij heb jij ook nog nooit het programma van de SP doorgelezen dus je loopt ook maar wat te raaskallen. De SP staat niet alleen voor 72% belasting (ookal wil je dat graag geloven). Sommige zaken MOETEN door de overheid gefinancieerd worden (zie: infrastructuur, uitkeringen, onderwijs).
En ik denk dat jij maar al te blij bent dat je je loon uitbetaald krijgt als je een keer je arm breekt met het skieen ja toch? Dat is toch echt een socialistisch idee. Ik denk dat we dat ook maar gaan afschaffen dan.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 13:33.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.