Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 4 January 2003, 18:09   #5
GregoorvanDijk
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by RickClan
Om even een erg extreem voorbeeld te noemen: kijk maar naar Adolf Hitler. Die won zijn stemmen echt niet met zijn ideën hoor (wel een beetje), maar voornamelijk met zijn manier van spreken en zijn uitstraling etc. Terwijl hij inhoudelijk eigenlijk helemaal niets voorstelde, maar hij wist zijn publiek aan te spreken
Dat is niet waar. Hitler is niet gekozen op basis van TV-debatten (was die er al? ). Duitsland zat aan de grond, en hij heeft Duitsland ook weer aan de gang gekregen. Hoe je het ook went of keert. Hij had niet alleen mooie praatjes, maar heeft hij Duitsland niet tot bloei gebracht dan? Tuurlijk wel! Wat hij ook nog meer bereikt heeft wisten de mensen toen nog niet. Maar dat kun je hen niet kwalijk nemen. Mensen zijn aanhanger van hem geworden om de ideëen die hij had om Duitsland tot bloei te brengen!
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 17:32.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.