Citaat:
Originally posted by boertje
Bush is zelf ook een grote crimineel, want hij loopt wel te zeuren over dat Saddam chemische wapens heeft, maar kijk wat hij voor een gore wapens heeft.
|
Ik blijf erbij dat dit geen goed argument is. Want er is een wereld van verschil tussen de manier waarop landen als Irak en Noord-Korea ABC wapens hebben of de VS. De VS heeft ze als defensief middel (kom nu niet aan met Nagasaki of Hiroshima, dat is een ander verhaal) en zal ze niet als chantage/dreigingsmiddel inzetten. Als Irak of Noord-Korea een of meerdere kernwapens krijgt is de wereld mooi klaar want dan raakt de hele omgeving ontwricht. Er zullen meer kernmachten in de wereld komen, aangezien de omringende landen (Zuid-Korea, Japan, Iran, Israel etc) zich niet meer veilig zullen voelen.
Bovendien vertrouw ik Saddam eigenlijk geen kernwapens of chemische wapens toe... dus dat hij beter ontwapenen kan ben ik het mee eens.