Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

Bekijk resultaten enquête: Ga je 15 februari protesteren
Ja 3 9,38%
Nee 29 90,63%
Stemmers: 32. Je mag niet stemmen in deze enquête

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 10 February 2003, 08:00   #11
Ar-Tuur
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by boertje
Bush is zelf ook een grote crimineel, want hij loopt wel te zeuren over dat Saddam chemische wapens heeft, maar kijk wat hij voor een gore wapens heeft.
Ik blijf erbij dat dit geen goed argument is. Want er is een wereld van verschil tussen de manier waarop landen als Irak en Noord-Korea ABC wapens hebben of de VS. De VS heeft ze als defensief middel (kom nu niet aan met Nagasaki of Hiroshima, dat is een ander verhaal) en zal ze niet als chantage/dreigingsmiddel inzetten. Als Irak of Noord-Korea een of meerdere kernwapens krijgt is de wereld mooi klaar want dan raakt de hele omgeving ontwricht. Er zullen meer kernmachten in de wereld komen, aangezien de omringende landen (Zuid-Korea, Japan, Iran, Israel etc) zich niet meer veilig zullen voelen.

Bovendien vertrouw ik Saddam eigenlijk geen kernwapens of chemische wapens toe... dus dat hij beter ontwapenen kan ben ik het mee eens.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:41.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.