Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 2 April 2003, 20:10   #20
L_angeldc
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Ik zelf heb niet echt problemen met de 2e fase. Ik bedoel je krijgt wel meer praktische opdrachten en werkstukken enzo.. maar daar heb je dus ruim de tijd voor. Ja en als je dan nix gaat doen.. eigen schuld.
Ik weet niet hoe het op de HAVO is en of dat ook makkelijker is, maar hier valt ut dus reuze mee. Je moet wel zelf de discipline opbrengen om ook echt iets te gaan, voor sommigen kan dat moeilijk zijn.. want laten we eerlijk wezen of heel de avond voor school werken of lekker tv kijken is natuurlijk een makkelijke keuze
Maar ik vind wel dat de leraren meer steun mogen geven met HOE je alles kan doen, zodat je het ook echt zelf kan doen. Want alleen de opdrachten uitdelen en zeggen 'dan en dan moet ut af zijn.. zie maar wanneer jullie er iets aan doen' is wel erg makkelijk.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 15:45.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.