Citaat:
Originally posted by bartje518
Remko, je kunt te ver gaan in je gezeur over 10 of 20% van de stadioncapaciteit. Je weet dat dat toch nooit gebeurt, net als vrij vervoer. Het verleden heeft nu eenmaal aangetoond dat dat niet werkt (wat niet wil zeggen dat de huidige gang van zaken wel werkt natuurlijk ).
Om dan toch maar serieus in te gaan op het onderwerp: vraag eens iemand naar of hij/zij de Schotse competitie boeiend vind? Nee dus, die vind je niet. En ik verveel mij allerminst met de Nederlandse. Ik ga graag naar Woudestein, Zwolle, Doetinchem en Arnhem, spelen tegen kleine clubs . Veel liever dan 2x naar Breda, Boerenveen, Nijmegen of Waalwijk.
|
Ik ben het wel met je eens, op 1 klein puntje na

:
Natuurlijk vinden mensen hier de schotse competitie niet boeiend, maar vraag es in Schotland wie de Nederlandse competitie boeiend vindt.... waarschijnlijk ook niemand. Dus dat vink niet echt een argument.