Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 16 April 2003, 14:34   #11
McMaxx
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by DaRick
Kweetnie wat het probleem precies kan zijn, maar ben je misschien ook niet te kieskeurig ofzow.
Das wat ik nogal eens naar me kop kreeg gesmeten. Zelf was ik onwijs verlegen en zal uit mezelf dus niet snel naar een leuke griet lopen. Nu ben ik wel ietsjes veranderd, maar tis wel zo dat ik nie snel gesprek ofzow begin. Maar als een meid met mij begint te lullen, ga ik een goed gesprek niet uit de weg.
Ander punt dat ik wel s heb meegemaakt is dat een griet mij wel leuk vond, maar ik dat gewoon niet in de gaten had, omdat ik mijn oog op een ander liet vallen.
Ik ben echt niet kieskeurig hoor, er zijn veel meiden die wel mijn type zouden zijn dus daar ligt het niet aan.

Maar ze tonen gewoon nooit interesse in mij, ze beginnen ook niet tegen mij te praten ofzo. Het is toch wel meestal de jongen die de eerste stap moet zetten en dat probeer ik soms ook wel te doen maar ze zijn niet geinteresseerd.
 
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:59.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.