Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 22 May 2003, 14:03   #1
Check_This
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Jaja vreemdgaan, altijd lastig denk dat het metname afhangt wat jezelf vind en je partner. Er is een onderzoek dat vreemdgaan goed is voor je relatie, dit om zeg maar de 'verboden' lusten tegemoet te komen en zo langer bij elkaar te blijven. Maar er is ook een ander onderzoek dat aan toont dat vreemdgaan slecht is voor de persoon met wie je een relatie hebt! Degene die bedrogen wordt kan er aan kapot gaan en andere personen nooit meer vertrouwen, wil jij dit op je geweten hebben? Sommige wel.
Vreemdgaan is heel vaak pure lust, the heat of the moment, vaak nix met liefde. Mja vindt je partner dit ook? En vindt diegene het dan ok als je een keer vreemdgaat? Als dit niet zo is heb je een probleem als je vreemdgaat en als ze dit wel goed vind heb je of iemand waarbij je geluk hebt(wat je geluk vind) of iemand die misschien wel nix om je geeft!
Ik zelf vind dat vreemdgaan not done is, je kiest voor 1 iemand, anders moet je niet voor 1 iemand kiezen, dus hou je het ook daarbij. Vreemd gaan maakt meer kapot dan je lief is!
Nja het is ieder voorzich, maar als je eerlijk tegenover elkaar bent kom je in elke situatie, vreemd gaan of niet, er samen wel uit of niet dan?

See ya
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:17.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.