Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 27 May 2003, 00:03   #11
Forza_vitesse
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard -

uiterlijk innerlijk ,hobbies vrienden

uiterlijk: ik ben nog niet tevreden over mijn lichaaam, ik wil meer trainen, zogouw ik klaar ben met school. Ik vind dat je niet kritisch kunt zijn over dinge die je niet kunt veranderen, dus daar oordeel ik ook niet over, ik ben zoals ik ben, en daar leef ik mee, klaar tevreden.

innerlijk: ik ben iemand die zegt wat ie vind, wil altijd gelijk krijgen, naar mijn zegge hebbe ik dat ook altijd zogouw ik met iemand in discussie ga, als dat niet zo is, sta ik open, om te leren. Ik heb veel zelfvetrouwen, wat je ook gewoon nodig hebt vind ik.ik kan echt niet snel gekwetst worde, of het moet iets heel extreems zijn. ben ook nooit saggereinig off depresief.

hobbies heb ik genoeg, heb altijd wel wat te doen, maar ik vind ook fijn om gewoon lekker relax ff niks kan doen, beetje computere ofzo. ik ga veel uit, sport veel. en natuurlijk is Vitesse mijn leven.

vrienden heb ik genoeg! en dan bedoel ik goeie vrienden
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:17.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.