Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 July 2003, 08:57   #11
Jolie
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by anemic


ik kan boekdelen volschrijven over intolerantie van kakkers
ik denk en ik weet bijna zeker dat als we mensen indelen in groepen dat kakkers daarvan een van de meest intolerante groepen is.
Dan heb je een vrij eenzijdige blik. En denk je trouwens dat je automatisch wanneer je 'kakker gekleed' bent ook arrogant bent? Dat is een fabeltje. En ieder normaal denkend mens ziet in dat je karakter niet bepaald word door je kleding.

Ik wil absoluut toegeven dat er veel intolerante kakkers rondlopen, ik ken er zelf genoeg...maar betekent dit dat alle kakkers zo zijn? Antwoord kan je zelf ook wel bedenken denk ik.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 11:13.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.