Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 23 October 2003, 21:20   #32
Impressions
Lid
 
Impressions's Avatar
 
Geregistreerd op: 21 October 2003
Locatie: Brabant
Berichten: 10.885
Standaard

Citaat:
Originally posted by Sunglasses
Dat vond ik dus ook. En ik weet zeker dat ik er zelf ooit kan komen, maar dan zonder psycholoog. En voor iedereen die denkt zich eeuwig zo rot, kut, verdrietig, boos, hopeloos, leeg of wat dan ook te voelen: Je komt er wel! Het gaat nu ook al een stukje beter met me, zonder psycholoog!
Ik had er nooit vertrouwen in dat het goed zou komen, maar door een hele lieve en bijzondere vriend en vriendin denk ik daar nu anders over. Zij steunen me door dik en dun.
Goed dat je je weer een stukje beter voelt Het rotte gevoel gaat waarschijnlijk nooit helemaal weg, maar verdwijnt grotendeels wel. En ik vind het ook goed dat je weg bent gegaan bij de psycholoog, niet dat ik iets tegen psychologen heb, maar omdat als je denkt dat hij je niet kan helpen of als je geen vertrouwen in hem hebt je beter weg kan gaan. En koester je vriend en vriendin, als ze je ze goed hebben geholpen en niet zijn weggegaan toen ze merkten dat je het moeilijk had zijn het echte vrienden. Sterkte ermee!
Impressions is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 17:54.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.