Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 8 December 2003, 21:12   #11
WhizzCat
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by UrbanLegend
t zegt dat de mens wel eens schijtziek wordt van alleen maar moord en doodslag en ook wel eens gewoon een dag of 2 een feestje mag vieren omdat een of andere dude toevallig die dag in een krakkemikkig stalletje geboren werd uit een moeder die ook geen moer had.
Als we nou eens die 2 dagen per jaar schijtziek van moord en dood slag worden en de rest van het jaar eens k**st gingen vieren...?

Dat zou wel helpen denk ik

Kunnen we dit soort schijnheilige gedachten echt maar 2 dagen per jaar volhouden? Kennelijk wel, wat zijn we toch ook een stelletje mietjes hier met z'n allen
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:16.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.