Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 15 December 2003, 22:20   #3
dext0r
veteraan
 
dext0r's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 November 2001
Locatie: Zwolle
Berichten: 14.938
Stuur een bericht via ICQ naar dext0r
Standaard

hier dus mijn bericht, wat ik al zei ...

in hoeverre vind je het eigenlijk belangrijk dat je uit het meidenforum bent geknikkerd? aangezien je hier de laatste 3 maanden al niet meer actief bent geweest
het is dan opvallend als hetje ineens stoort dat je er nite meer in kunt nadat een dergelijk euvel zich heeft voorgedaan. en vervolgens wijzen ook nog een paar vingers jou kant op..

misschien is het raadzaam eerst weer een actief post/forum gedrag hier te vertonen, opdat het vertrouwen in jou als user misschien wat omhoog gaat?

(overigens is het dus niet zo dat we hier zonder pardon dan maar de regel moeten handhaven, eens een lek, altijd een lek? , graag woorden van mede staffmembers/beheerder hierover a.u.b )
__________________
hoi ik koop mijn vette dag aanbiedingen op http://aanbiedingvandaag.nl
dext0r is offline  
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 19:01.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.