Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 19 December 2003, 19:26   #1
aarsch
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Fade of Light
Het koningshuis is zoo achterlijk. Allereerst betalen we gewoon voor het HELE koningshuis veel geld. Wat doet ene friso nou? helemaal geen aarsch. (ze betalen trouwens ook geen belasting). Een president, dan onderhoud je 1 gezin en niet een hele familie.
alsof ze niks doen daar?? hoeveel geld denk je dat ze binnenhaalt met staatsbezoeken.. dan werkt de koninging als een leuk visite kaartje, wie moeten we anders sturen? Balkende.. ja vast. ze zien hem al aankomen. ik geloof niet dat een president dan ook maar 1 cent goedkoper is.

Citaat:
Originally posted by Fade of Light

Goed voor het moreel? Ja hoor heel goed voor het moreel, het cabaret wat erover gemaakt wordt is idd goed voor het moreel, maar het koningshuis zelf is een lachertje. Kijk Mabel wisse Smit, het neukertje van een crimineel. MAxima, de dochter van een persoon die iemand diende die voor flink wat dooien heeft gezorgd. En dan Roy van zuydezwijn..... Nee een groot voorbeeld dat koningshuis, jerry springer is nog minder spectaculair.
nee een president maakt het nooit bond... kijk naar mensen zoals clinton en bush. en zoals tyske zegt, eenderde van nl stemt om een dode... dit soort sittuaties blijf je houden.
[/B][/QUOTE]
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 03:36.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.