Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 2 January 2004, 16:24   #1
psychobunny
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Tyskie
Te subjectief? Dat is de halve staff nu ook al, maar dan de andere richting op!
Bartje wijkt niet idd niet snel van zijn mening af, maar dat betekent niet dat hij niet openstaat voor andere ideeën of visies en dat hij zijn gelijk niet kan toegeven?

En over dat vertrouwen; dat heb ik al aangegeven dat ik dat gelul vind...

Ik denk serieus dat Bartje een van de betere kandidaten is als FB, maar dat zal wel een subjectieve visie zijn.
True, k zeg dan ook niet dat ik 't een goede staff vind hé Dr zitten bekwame mensen tussen en minder bekwame...
En in mijn ogen is dat wel zo ja, hij is veel te koppig om zn gelijk toe te geven, of om te veranderen van mening... Maar dat is dan weer in mijn ogen hé
En vertrouwen is het eerste wat dr moet zijn bij een FB, dus dat vind ik heeeeeeelemaal geen gelul...
En ja,je bent subjectief aan het oordelen,maar dan doet we allemaal toch,niet?
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 14:35.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.