Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 12 February 2004, 01:07   #4
0Vera
Lid
 
Geregistreerd op: 24 February 2003
Locatie: Lelystad
Berichten: 5.130
Standaard

Er zijn meiden van puberale leeftijd die nog niet helemaal precies weten wat ze met zichzelf aan moeten en het dus maar op hun vriendje afreageren. Dit gedrag zegt echt veel meer over haar dan over jou. Je voelt je uiteraard kut, en daar zou ik ook gewoon lekker aan toegeven want een geliefde verliezen is pijnlijk, en op deze manier helemaal!
maar bedenk wel dat jij veel meer waard bent -zoals hier al eerder gezegd is - en dat er 100 andere meiden op JOU zitten te wachten
Voel je niet als persoon de grond in getrapt; ZIJ had een probleem met jou (eigenlijk met zichzelf dus) en dan hoef jij je niet ineens onzeker over jezelf te gaan voelen.
Volgens mij is ze ook een beetje geschuffeld btw, als ze kickt op het feit dat je zoent als je een gewone vriendschap hebt en een jongen zien huilen als het ultieme machtsmoment, wow
__________________
2-4-04 21:51 Getrouwd met Sandraatje :)
0Vera is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:10.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.