Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 24 February 2004, 10:28   #1
Jochemmm
jocking
 
Jochemmm's Avatar
 
Geregistreerd op: 17 March 2002
Locatie: EnschedeHengelo
Berichten: 2.745
Stuur een bericht via ICQ naar Jochemmm Stuur een bericht via AIM naar Jochemmm
Standaard

De muur is een vreselijk dom idee. Als je inderdaad kijkt in de historie zie je dat men het vaker heeft gebruikt om mensen van elkaar te scheiden en nooit met een echt goed gevolg.
Bovendien geloof ik ook niet dat het de aanslagen zal verminderen. De zelfmoordenaars vinden toch wel hun weg naar binnen, hoe goed je het ook controleert. Die mensen zullen heus niet zoiets hebben van ojeeee, een muur, nou laat dan maar zitten. Die vinden de er wel wat op.
Daarnaast komt ook nog eens dat mensen van elkaar worden afgescheiden. Niet alleen van hun familie en vrienden, maar ook van hun werk. Duizenden palasteinen zitten nu zonder werk omdat ze er simpelweg niet meer kunnen komen!

Maarja, ik vind het daar maar een hypocriet en kinderachtig kut land daar. Een bomaanslag en het is weer wachten op wanneer Israël een aantal huizen/wijk plat gooit. En dan is het weer wachten op de eerstvolgende bomaanslag. En ondertussen maar elkaar aanwijzen als schuldigen.
Het blijft gewoon een eeuwig welles-nietes spelletje daar en ondertussen is het volk dat er de dupe van wordt
__________________
~To alcohol! The cause of, and solution to all of life's problems~
Jochemmm is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:49.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.