Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 12 May 2004, 18:47   #2
WhizzCat
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Overdonderend type
De intensiteit van uw gevoelens bepaalt of u een gelijkmatig of juist een onstuimig gevoelsleven heeft. De helderheid van uw gevoelsleven geeft aan of u uw gevoelens goed of juist slecht begrijpt.
Uw score op intensiteit is 16 en uw score op helderheid is 2.
U scoort hoog op intensiteit en laag op helderheid. Dat betekent dat u een ‘overdonderd’ type bent. U heeft een intens gevoelsleven. U geeft veel aandacht aan uw gevoelens en u probeert uzelf te begrijpen, maar vaak lukt dat niet. U heeft eerder het idee dat uw gevoelens u ‘overkomen’ en u weet niet altijd wat u ermee aan moet.

Klopt ook wel ja
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 18:51.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.