Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Multi Media > Computers & Internet
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Computers & Internet Problemen met je computer, of weet je niet welke router nu te moeten installeren voor je breedbandje? Dit, en andere zaken vind je hier!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 22 August 2003, 18:19   #1
Larsjuh
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard PC doet bijna niets

De pc van mijn broer doet bijna niets, 3 verschillende cd's van win '98 geinstalleerd en geen van allen doet het, alleen win ME doet het nog, verder kun je wel alles installeren, maar spelen kan niet, alleen GP 3 doet het, maar dan heb schokkerige beelden in de wolken.

Eerst draaide alles op dit systeem, het is een pentium 3 700 MHz, overgeklokt naar 770 MHz, 128 mb sdram.

Ik heb de kast open gehad, maar kon niets vreemds ontdekken. De temp van de pc wordt ook niet hoog, hij blijft heel koud. De harde schijf werd ook totaal niet warm, je kunt 'm wel uren vasthouden.

Iemand enig idee wat het probleem kan zijn? Of oplossingen?
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 02:44.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.