Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 8 December 2003, 18:43   #1
Babysmurfie
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Kannibaal van Rotenburg staat terecht

Voor een rechtbank in het Duitse Kassel is woensdag het proces begonnen tegen de 42-jarige Duitser Armin Meiwes. Hij moet zich verantwoorden wegens moord en feitelijk kannibalisme.

Meiwes had zijn 'slachtoffer' via een chatroom op internet gevonden. Deze man stemde ermee in dat hij zou worden gedood en opgegeten. De "Kannibaal van Rotenburg" sneed de man eerst de penis af. Op een video was te zien hoe beiden het lichaamsdeel probeerden op te eten. Toen de man door bloedverlies bewusteloos raakte, stak Meiwes hem met een keukenmes dood. Hij sneed het lichaam in stukken en legde die in de diepvries. Later ontdooide hij stukken vlees om ze op te eten. Agenten kwamen de man op het spoor toen hij via het internet een nieuw slachtoffer zocht. Omdat kannibalisme niet in de Duitse wet voorkomt, is hem enkel moord ter seksuele bevrediging en lijkschending ten laste gelegd. Meiwes, die bij zijn buren als vriendelijk, beleefd en bescheiden overkwam, riskeert een levenslange gevangenisstraf. (LVR)


Bron: http://www.skynet.be/index.html?l1=a...ssage&p1=51092


Wat vinden jullie hier nu van?
Is dit pure moord, maximumstraf dus, of is dit geen moord, omdat het slachtoffer het ook wou? Is dit zelfs een goede daad dan?

Ik weet niet goed wat ik er van moet vinden.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:19.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.