Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 30 April 2004, 16:31   #1
FunFair
.
 
Geregistreerd op: 1 March 2001
Berichten: 8.845
Lightbulb NASA is gek geworden....

NASA vreest seks op weg naar Mars

Om te voorkomen dat ze seks met elkaar hebben, wil de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA haar astronauten die naar Mars gaan chemisch castreren. Daarnaast werkt de organisatie aan lustremmers.

Het plan is om twee mannen en een vrouw op de drie-jarige reis naar Mars te sturen. Aangezien dit onderweg naar de rode planeet tot verveling kan leiden, vrezen experts dat de astronauten wel eens seks met elkaar kunnen gaan hebben. Terwijl de NASA de vrede op aarde en aan boord graag goed wil bewaren.

Tests hebben uitgewezen dat de astronauten inderdaad seks met elkaar zouden kunnen hebben. "Seks kan, maar je kiest dan best meteen voor een triootje", zegt NASA- expert Harry Stine. "De derde persoon kan het best de twee vrijers in positie houden."

De Amerikaanse ruimtevaartorganistatie wil met de castratie problemen aan boord vermijden en voorkomt zo dat seks in de ruimte huwelijken op aarde om zeep helpt





__________________
hardstikke doooooood
FunFair is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:54.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.