Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 11 January 2005, 17:28   #8
niemand
Super Lid
 
Geregistreerd op: 13 January 2004
Berichten: 11.656
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bazzemans
Hmm.. kweet niet, ik vind dat toch niet gezond ofzo.. Ik heb er uiteindelijk zelf voor gekozen om op kamers te gaan. Zoiets kan je toch niet dwingen? Daar ben je aan toe of niet.
ja ik verrek het ook gewoon... w8 nog steeds op de dag dat mijn spulle buiten staan.. mij pa zegt heel de tijd voor de gein dat ie het doet, en hij is der ook gek genoeg vor vrijdag ging ik na de kroeg en toen zei die het weer en ik zei: doe je toch niet.. hij: jawel, wedden voor 10€ toen heb ik maar verstandig nee gezegd, want hij doet het echt
__________________
Last edited by niemand; Vandaag at 01:19.
niemand is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:47.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.