Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 30 May 2005, 09:25   #5
Plankje
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Saduf
Net zoiets op mijn werk....

Vaak genoeg zegt m'n baas dingen waar ik anders over denk, en dat dus ook op een fatsoenlijke manier zeg. Nooit in het bijzijn van gasten. (horeca werk) laatst zei hij iets wat een directe aanval op mij was, en ik was het hier totaal niet mee eens. Heb ik m duidelijk gemaakt, zegt ie: dat was de eerste en de laatste keer dat je me tegensprak in het bijzijn van een gast. Volgende keer kun je meteen vertrekken.

Nou weet ik dat altijd loopt te ouwehoeren, maar hij was serieus, dat ik fout zat, en die idioot wilde waarschijnlijk gewoon van mijn gezeik af.
tsja als je in de zaak was, dan stond je baas vind ik wel in zijn recht. Bij mij op het werk (ook horeca) is het zo dat je tijdens werk altijd ja en amen knikt bij je meerderen. Mocht je het er niet mee eens zijn, dan hoor je in discussie te gaan na werktijd
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 03:57.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.