Citaat:
Origineel gepost door Bird Of Prey
Veel is natuurlijk ook een vrij relatief begrip.
Dikke kans dat er dan een merkje van een modeheaumeau (hoezo pleonasme?) op staat. Probeer dan voor de gein eens diezelfde uitziende broek zonder dat merkje, geheid dat je dan wel onder de 100 pleuro terecht komt. En anders let je wel heel slecht op tijdens het winkelen... :S
|
das wel heel erg overdreven. In Nijmegen hebben we genoeg kleding winkels maar ik benecht niet van plan om mijn broeken bij de Scapino of de zeeman te kopen, niet omdat ik me daar te goed voor voel maar simpelweg omdat ik die broeken niet mooi vind en omdat ze die (zoals Prestige al zegt) niet in mijn maat hebben.
Als je kwalitatief een beetje redelijke broek wilt hebben betaal je daar een prijsje voor. Daarbij vind ik een spijkerbroek niet iets dat je elke week koopt en wil ik een spijkerbroek die me goed staat.
De uitspraak: waarom zou je een merkbroek kopen, dezelfde broek zonder merk kost je minder dan de helft, gaat echt niet meer op hoor.