|
Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
Bekijk resultaten enquête: jewettoch | |||
Kleding |
![]() ![]() ![]() ![]() |
20 | 66,67% |
Muziek |
![]() ![]() ![]() ![]() |
10 | 33,33% |
Stemmers: 30. Je mag niet stemmen in deze enquête |
![]() |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
![]() |
#1 |
Bianca
|
![]()
Nou, ik woon ook thuis. Ik ben bezig met rijlessen, ik ga af en toe uit en koop wanneer ik het nodig heb een redelijk geprijsde spijkerbroek.
Ik werk op zaterdag, verder studeer ik. Mijn complete studie betaal ik zelf. Maar ben ik ff blij dat ik niet bij hoef te lenen.. Dan maar wat krapper bij kas zitten!
__________________
http://juf-bianca.blogspot.com - Als je loslaat heb je twee handen vrij - - Verander vastbesloten van mening - |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]() Citaat:
Ik werk 3x in de week en studeer. Deze betaal ik ook zelf. Ik betaal alles zelf verder, ook mn ziektekosten, tefeloon, verzekring, vakanties(das wel logisch), autokosten. Oke ik rook, das ook wel een duur ding zo nu en dan. En ik ben blij dat ik bijleen. Maximaal. Ik wil niet krap bij kas zitten, als vrienden jarig zijn wil ik ten alle tijde een kado kunnen kopen, ik wil afentoe ook wel een keertje uit eten, keertje naar het Sanadome(soort Sauna) en mezelf ook wle eens een kadootje geven o.i.d... etc. etc. Daarbij komt dat ik lenen bij de IB ideaal vind met "rente" prijzen en inflatiestructuur. En als ik strakjes afgestudeerd ben kan ik alles mooi terug betalen, op mn "gemak". En heb ik een studententijd gehad zonder op mn kin te kloppen. |
|
![]() |