|
Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken! |
![]() |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
![]() |
#1 |
Nostalgisch lid
Geregistreerd op: 11 January 2002
Berichten: 1.672
|
![]()
Ik ga niet ontkennen dat die man geen gevaar was voor de vrede, maar ik denk eerder dat je (als Israel zijnde) een weg geopend hebt voor nieuwe gevaren dan dat je er één hebt afgesloten.
Laten we hopen dat de Internationale gemeenschap zich is eens echt gaat inzetten in dit deze kwestie. De Joden zijn daar ,mede door Britten, heen verplaatst maar daarna is er merendeel gedoogd en bekijken we het liefst alles van een afstandje. Of sluiten we een verdrag, wat na een bepaalde periode weer geflopt is. De vergeldingen die nu elke keer plaats vinden bij beide partijen leveren nul komma nul op, en zullen alleen maar de partijen uit elkaar drijven.
__________________
"BESTUUR TEGEN DE MUUR!" Laatst aangepast door theo tank : 23 March 2004 om 16:37 |
![]() |
![]() |