Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Sport
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Sport Alles wat met sport te maken heeft, professioneel en je eigen sport!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 20 June 2004, 16:12   #11
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ar-Tuur
Het is geen vernedering, maar een 0-0 tegen Letland is en blijft geen goed resultaat. In wat voor een opzichten was Duitsland trouwens drie klassen beter? Letland trok zich, geheel terecht, terug en dus hadden de Duitsers wat betreft balbezit een overwicht, maar ze hebben maar een handjevol echte kansen gecreëerd. De grootste kans van de wedstrijd was voor Letland.
Klare Torchancen: 14-3..

Letland liet zich inderdaad helemaal terugzakken. Wanneer je dan niet snel op voorsprong komt dan heeft ieder land daar moeite mee. San Marino of Faroër houden dat meestal niet vol, maar Letland is 2 klassen beter dan die landen. Zweden ondervond dat in de kwalificatie (0-1 verlies!), Turkije, de nummer 3 van het WK, en Tsjechië in de eerste wedstrijd. Letland is een grote onbekende, maar heeft wel degelijk een paar zeer goede spelers. Niet voor niets hebben ineens Bayern en Arsenal interesse in Verpapovskis. Wanneer je tegen zo'n muur toch nog een zeer groot overwicht hebt en echt een paar 100% kansen krijgt, tja, dan moet je wat geluk hebben. Dat had Duitsland gisteren totaal niet, en blijft het dus 0-0. Natuurlijk niet goed, maarja, uiteindelijk toch nog een winstpunt wat wel eens cruciaal zou kunnen blijken te zijn!!
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:23.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.